Monte

Monte Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Nazywam się Monte i jestem sześcioletnim psem szukającym nowego domu i rodziny. Aktualnie przebywam w schronisku, ale mam nadzieję, że wkrótce znajdę kogoś, kto otworzy mi swoje serce i dom lub mieszkanie.

Jeśli chodzi o mnie, jestem kochającym i przyjaznym psem. Jestem już wykastrowany i mam za sobą wiele doświadczeń – na co wskazuje stan mojej sierści, ale już o mnie zadbano. Mam dużo miłości do oddania. Co więcej, bardzo dobrze podróżuje samochodem – chętnie wskakuję do auta i transportera. Oczywiście, jak każdy z nas, czasem mogę być trochę niecierpliwy w drodze, ale to tylko dlatego, że tak bardzo pragnę już dotrzeć na miejsce!
Byłem niedawno u weterynarza, gdzie zachowałem się bardzo dobrze. Jestem cierpliwy i spokojny, nawet gdy trzeba mnie badać. Mimo tych drobnych niedogodności, moje zdrowie jest stabilne i wierzę, że w odpowiedniej rodzinie będę mógł cieszyć się spokojnym życiem.

Jeśli chodzi o spacery, uwielbiam je! Spacerując, jestem bardzo grzeczny – nie ciągnę na smyczy, ignoruję inne psy i ludzi, a nawet rowerzystów i motocyklistów. Wydaje się, że miasto mi nie przeszkadza, więc chętnie z tobą odkryję nowe miejsca!
Jeśli szukasz lojalnego i przyjacielskiego towarzysza, który pomoże Ci wyciszyć się i cieszyć życiem, to ja jestem odpowiednią osobą dla Ciebie. Nie mogę się doczekać, aby móc być częścią twojej rodziny i dzielić z tobą nasze przygody.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top