Moon

Moon Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Witajcie! Nazywam się Moon i jestem pełnym energii, młodym psem, który poszukuje stałego i kochającego domu. Mam około 3-4 lat i jestem gotowy na nowe przygody!

Jestem pięknym psiakiem, ale mam swoje zdanie. Nie jestem najlepszym wyborem dla domu z małymi dziećmi, ponieważ potrafię czasem pokazać ząbki gdy coś mi się nie podoba. Ale nie martwcie się, jestem także niesamowicie kochany i oddany swoim bliskim.
Musimy popracować nad moim temperamentem, ale jestem otwarty na naukę! Chętnie chodzę na smyczy, uwielbiam podróże samochodem i kocham mizianie – choć musisz to robić na moich warunkach.
Miałem pewne problemy z moją tylną, lewą łapką, ale dzięki wspaniałej opiece wolontariuszy ze Stowarzyszenia lePsie życie oraz weterynarzy, przeszedłem już operację i rehabilitację. Jestem teraz gotowy na nowy dom, który może mi zapewnić spokojne, powolne spacery, których tak bardzo potrzebuję.
Jeśli jesteś gotowy dać mi szansę na szczęśliwe życie i zapewnić mi stabilność, to jestem tym psem, którego szukasz! Skontaktuj się ze schroniskiem, aby dowiedzieć się więcej o mnie i umówić się na spotkanie.

Czekam na Ciebie, byśmy mogli zacząć nową, wspaniałą przygodę razem!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Moon

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top