Moris

Moris Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary

Opiekun kota  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć, jestem Moris, młody kotek, wolontariusze mówią, zę urodziłem się około 2022/2023 roku. Jestem kociakiem o delikatnym sercu i nieśmiałym charakterze. Potrzebuję trochę czasu, aby się otworzyć i zaufać ludziom. Jestem bardzo nieśmiały i czuję się niepewnie w obecności obcych. Moje serce jest kruche, dlatego nie ufam ludziom od razu. Ale w głębi duszy wiem, że mogę się otworzyć w gronie odpowiednich osób.
 
Potrzebuję ciepła i cierpliwości. Gdy ktoś okazuje mi delikatność i szacunek, zaczynam stopniowo otwierać się i odczuwać więź. Na razie wolę obserwować nowe otoczenie spod łóżka, szafy. Potrzebuję kogoś, kto pozwoli mi iść własnym tempem.
 
Nie lubię być zbyt przetrzymywany lub zmuszany do czegoś, co mnie przeraża. Potrzebuję swobody i zrozumienia, aby zacząć budować zaufanie. Kiedy spotkam właściwych ludzi, którzy dadzą mi czas i cierpliwość, zacznę czuć się bardziej komfortowo i gotowy do nawiązania prawdziwej relacji.
 

Mam bardzo delikatną naturę, ale jestem pewien, że kiedy zyskam zaufanie, będę oddanym i kochającym kociakiem dla mojej nowej rodzinki. Potrzebuję tylko czasu i odpowiedniego podejścia, aby poczuć się bezpiecznie.

 

Scroll to Top