Morti

Morti Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  794 235 042

Szukamy cudownego domu dla uroczego małego pieska o imieniu Morti!

Morti to niesamowicie słodki, mały chłopczyk w wieku około 3-4 miesięcy. Jest nie tylko uroczym kundelkiem, ale również niezwykle ułożonym, chociaż jak to na szczeniaczka przystało musi się jeszcze dużo nauczyć. Jego przyjazne i radosne usposobienie jest gwarancją, że rozpromieni każdy dom do którego trafi. Morti w swoim małym ciałku ma wielkie serce pełne miłości i gotowość do bycia najlepszym przyjacielem dla swojej nowej rodziny.

Ten mały psiak to prawdziwy przytulasek! Uwielbia być blisko ludzi i spędzać z nimi czas. Jego radość i entuzjazm sprawiają, że każdy dzień stanie się jeszcze piękniejszy. Ten piesek zasługuje na miłe otoczenie, w którym będzie mógł cieszyć się szczęśliwym i beztroskim życiem szczeniaczka. W zamian Morti rozpromieni każde smutne serducho, a do rodziny wprowadzi ciepło domowego ogniska.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.
 

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top