Muchomorek

Muchomorek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Dzień doberek! Jestem Muchomorek, słodki psi seniorek, który wie, jak cieszyć się życiem! Choć jestem nieco nieśmiały na początku, to wystarczy kilka smakołyków i trochę ciepłych słów, abym otworzył się i kochał całym swoim serduszkiem.
Ja naprawdę kocham wszystko i wszystkich!

W schronisku pełnię bardzo ważną rolę – jestem sekretarzem, który dba o dobre samopoczucie innych piesków. Pocieszam i towarzyszę tym zwierzakom, które są chore, witam z radością odwiedzających schronisko i służę pomocą kierownictwu, gdy tylko mogę!
Spacerowanie na smyczy sprawia mi nieco trudności, ale z każdym dniem staram się coraz bardziej. Przeraża mnie zgiełk i hałas, dlatego wolę spokojne miejsca, gdzie mogę poczuć się bezpiecznie i komfortowo.
Jestem wiernym towarzyszem, gotowym na ciepłe przytulenie i delikatne głaskanie. Szukam tylko swojego własnego ciepłego kąta, gdzie mogę spędzić resztę dni w spokoju i miłości. Czy jesteś gotowy na przygody u boku takiego jak ja?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top