Muza

Muza Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Hej! Jestem przeuroczą sunią o imieniu Muza. Schronisko to zdecydowanie nie jest miejsce dla takiej damy jak ja. Szukam kochającej rodziny, która otuli mnie ciepłem domowego ogniska.

Muza to pies o niezwykłym charakterze- łagodna, kochana i przyjazna dla ludzi. Z urody może przypominać pieska w typie rasy ttb, ale nie jest dużym wulkanem energii. Ta wyjątkowa psiapsiółka pragnie znaleźć swoje miejsce, gdzie będzie otoczona miłością i troską. Jej spokojna natura sprawia, że jest prawdziwą damą w każdym calu. Z pewnością zachwyci Cię swoją elegancją i czułym podejściem. Ta urocza istota z dumą pokazuje, jak pięknie chodzi na smyczy i uwielbia nawiązywać relację z człowiekiem. Na inne pieski reaguje zainteresowaniem, ale raczej nie łapie kontaktu i woli odpuścić.

Wszyscy wolontariusze i pracownicy schroniska są zachwyceni jej mądrością, odwagą i determinacją. Z jej przeszłości wiemy tylko tyle, że w samotności i bez wsparcia urodziła maleńkie szczeniaczki w jeszcze niezamieszkałym budynku. Pomimo tak trudnej sytuacji doskonale sobie poradziła. Może to właśnie ona zostanie Twoją życiową inspiracją i Muzą?

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top