Napi

Napi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć! Jestem Napi, psim seniorem, który przeżył wiele trudnych chwil. Trafiłem do schroniska w krytycznym stanie, ale dzięki wspaniałym ludziom ze Stowarzyszenia LePsie Życie zaczynam czuć się coraz lepiej. Teraz szukam domu – tymczasowego lub stałego – w którym mógłbym spokojnie dochodzić do siebie, zaznać trochę miłości i ciepła na mojej psiej emeryturze.
Jeśli zdecydujesz się dać mi tymczasowy dom, Stowarzyszenie LePsie życie pokryje wszystkie koszty mojego leczenia. Na razie spaceruję bardzo wolno, ale potrafię chodzić na smyczy. Jestem łagodnym staruszkiem i pomimo wszystkich trudności, które mnie spotkały, nadal ufam ludziom i pragnę ich uwagi. Lubię smakołyki i drapanie za uszkiem. Jak wydobrzeję na pewno będę bardziej temperamentny, w końcu wyglądam trochę jak Husky, a te psiaki słyną z tego, że są uparciuchami.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moim stanie zdrowia, moja opiekunka adopcyjna chętnie udzieli Ci wszelkich informacji. Może właśnie Ty jesteś osobą, która da mi szansę na spokojne i szczęśliwe życie?

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top