Niunia

Niunia Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Julia  694 092 607

Cześć! Jestem Niunia, malutką, młodą suczką w wieku 2 lat, która szuka kochającego domu. Ostatnie dwa spacerki były całkiem niezłe – nie ciągnę na smyczy, choć czasem trochę nie wiem co zrobić. Może to kwestia nieprzyzwyczajenia do szelek albo początkowego stresu. Jestem już wysterylizowana.
Bardzo tęsknię za kontaktem z człowiekiem. Kocham głaskania i nawet wskakuję na kolana. Na początku mogę być nieco nieufna, ale szybko się otwieram. Muszę przyznać, że trochę boję się panów, więc wolę towarzystwo kobiet. Dam się przekupić za chwilkę cierpliwości i pyszne smaczki.
Jestem malutka i chętnie daję się zabrać na ręce, zwłaszcza że teren schroniska trochę mnie stresuje. Na spacerze staram się zachowywać dobrze – czasem patrzę na mojego przewodnika i lubię się trochę pobawić.
Jeśli coś mi nie pasuje, staję w miejscu i nie chcę ruszyć dalej, ale wystarczy trochę zachęty, a wtedy jestem gotowa iść dalej. Szukam cierpliwych opiekunów, którzy pomogą mi zaufać i otworzyć się na nowe doświadczenia. Czekam na wasz telefon lub wiadomość, abyśmy mogli się poznać bliżej!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top