Nori

Nori Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć, jestem Nori! Mam około 4 lata i trochę w życiu przeszedłem, ale nadal mam mnóstwo miłości do podzielenia się! Na początku mogę sprawiać wrażenie trochę nieufnego wobec nowych osób, ale z czasem otwieram się coraz bardziej i chętnie nawiązuję kontakt. Szybko się uczę, szczególnie gdy w grę wchodzi jedzenie – ale ostatnio odkryłem, że zabawa też może być super, chociaż na razie ograniczałem się do patyków.

Nie przeszkadzają mi inne psy na spacerach, a nawet potrafię się dogadać z obcymi psami, gdy się spotkamy. Wiem, że mam dużo potencjału i jestem gotowy, by stać się cudownym towarzyszem dla kogoś, kto pokaże mi, że człowiekowi warto zaufać.
Na początku miałem trochę problemów z dotykiem w okolicy szyi, być może mam złe wspomnienia – możliwe, że byłem psem, który żył kiedyś przywiązany do budy. Nie pamiętam mojego poprzedniego życia, ale teraz już pozwalam się zapiąć na smycz bo zrozumiałem o co w tym chodzi i jakie to fajne.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top