Olaf

Olaf Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć! Jestem Olaf, dwuletni psiak pełen miłości i radości, który obecnie mieszka w schronisku. Chciałbym opowiedzieć Ci trochę o sobie, może staniemy się idealnymi przyjaciółmi?
Mam na imię Olaf, a moje serce jest pełne entuzjazmu i gotowe na nowe przygody. Wciąż zachowuję się jak młody szkrab, pełen energii i chęci do zabawy.
Jestem trochę nieśmiały, ale kiedy tylko poczuję się bezpiecznie, otwieram się jak kwiatek. Możesz mnie nosić na rękach, a ja w zamian obdarzę Cię setką buziaków! Kocham ludzi i uwielbiam być w ich towarzystwie.
Jeśli chodzi o naukę chodzenia na smyczy i noszenie obroży, to jestem jeszcze trochę niezręczny. Na zdjęciach widzisz, że miałem aż trzy przepięcia, bo próbowałem się z nich wydostać ze strachu. Ale nie martw się, ze mną na pewno szybko się nauczymy! Jestem wrażliwym psiakiem, gotowym nauczyć się więcej i poznać świat poza schroniskiem.
Jeśli czujesz, że moglibyśmy być dla siebie stworzeni, to zapraszam Cię do schroniska, abyśmy mogli się poznać bliżej. Obiecuję, że będę najlepszym przyjacielem, jakiego tylko możesz sobie wyobrazić!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top