Oregon

Oregon Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Jestem Oregon – psim wędrowcem, który szuka swojego domu!

Mam około 3-4 lata i wyglądam trochę jak wyżeł węgierski połączony z trochę mniejszym rodezjanem. Czuję w sobie coś z psiego myśliwskiego, uwielbiam węszyć i towarzyszyć podczas spacerów, to jest to, co mnie naprawdę ekscytuje! Na spacerach chodzę z noskiem w trawie, sprawdzam co słychać w mojej okolicy, nieustannie machacjąć ogonkiem z zadowolenia, że wyszedłem na spacer. Jak się zatrzymamy to chętnie przyjdę na głaskanie. Przez żołądek do serca więc jeżeli chcesz mnie poznać to weź cos psie-smacznego:)

Szukam aktywnych towarzyszy do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeśli Twoja rodzina kocha aktywność i przygodę, to będę idealnym kompanem dla Was! Jeśli szukasz towarzysza do aktywnych spacerów i jesteś gotowy na przyjęcie mnie do swojej spokojnej i kochającej rodziny, to jestem tutaj – czekam na Ciebie! Oregon – gotowy na nowe życie!

Obecnie przebywam w schronisku w Miedarach ( obok Tarnowskich Gór, woj. śląskie ). W sprawie adopcji proszę dzwonić pod podany numer telefonu. W razie nie odbierania, proszę nie zrażać się i wysłać SMSa z prośbą o kontakt, a na pewno odpowiemy. Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top