Ozzy

Ozzy Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Mam przyjemność przedstawić Państwu pieska o imieniu Ozzy. Jest to pies w typie owczarka, który zasługuje na porządne wakacje w kochającym domu, nie w schronisku. Ozzy to duży pies, jego wiek szacuje się na 5-6 lat. Tego pięknego i majestatycznego psa los niestety nie oszczędził. Można wnioskować, że to w jakich żył warunkach odbiło się na jego zdrowiu. Najprawdopodobniej jego dotychczasowe życie ograniczało się do marnej budy i krótkiego łańcucha. Dlaczego takie praktyki są w naszym kraju jeszcze legalne?! Nie miał łatwego życia, można to wyczytać w jego smutnych oczach…

Pomimo tych wszystkich trudów Ozzy dalej nie traci nadziei i cierpliwie czeka aż w jego życiu pojawi się ktoś, kto odmieni jego świat. Szukamy dla niego spokojnego domu, gdzie będzie mógł po prostu odpocząć. Jeśli chcesz być świadkiem jak ogromne psie serce powoli się otwiera i doświadczyć bezinteresownej miłości to zapraszamy do poznania Ozziego. Może to właśnie Ty jesteś tym szczęściarzem?

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top