Pako

Pako Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Weronika  796 172 681

Pako jest młodziutkim około 2-letnim samcem o średniej wielkości. To uroczy pies z słodkim pyszczkiem o bardzo spokojnym usposobieniu. Jest wrażliwy i nieśmiały, potrzebuje trochę czasu i łagodnego traktowania, aby poczuć się bezpiecznie i zaprzyjaźnić. W towarzystwie znanych mu osób staje się pogodny i radosny, uwielbia być głaskany. Bardzo brakuje mu bliskości człowieka. To ogromny przytulas, który jest złakniony każdej porcji miziania. Czego chcieć więcej?!

Na spacerkach chodzi ostrożnie, schronisko go mocno przytłacza i bardzo potrzebuje wsparcia człowieka. Każdy wolontariusz, który miał okazję go poznać, jest zakochany w tym psiaku!

To jeszcze dzieciak, o cudnej urodzie, którego można dużo nauczyć, dlatego nic tylko brać! Zachęcamy do adopcji Pako, uwierzcie że on ogromnie pragnie uwagi człowieka, schroniskowy kojec nie jest dla niego…
Piesek bardzo potrzebuje spokojnego domu i cierpliwego opiekuna, który łagodnym traktowaniem zdobędzie jego zaufanie i otoczy troską i miłością.
Umów się na spacer zapoznawczy, może pokochasz ślicznego, łagodnego Pako?

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

 

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top