Papa Leo

Papa Leo Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Mam przyjemność przedstawić Państwu pieska o imieniu Papa Leo. Papa ponieważ jest to psi dziadek, który zasługuje na porządną emeryturę w kochającym domu, nie w schronisku. Papa Leo to duży pies (samiec), jego wiek szacuje się na ponad 10 lat. Tego pięknego i majestatycznego psa los niestety nie oszczędził. Można wnioskować, że to w jakich żył warunkach odbiło się na jego wyglądzie i zdrowiu. Najprawdopodobniej miał bardzo złe doświadczenia z człowiekiem, ponieważ jego całe ciało pokryte jest bliznami. Nie miał łatwego życia, można to wyczytać nie tylko po zagojonych ranach, ale również w jego smutnych oczach.

Pomimo tych wszystkich nieprzyjemnych przeżyć Papa Leo dalej nie traci nadziei i cierpliwie czeka aż w jego życiu pojawi się ktoś, kto odmieni jego świat. Ze względu na jego wiek, jest to pies, który potrzebuje umiarkowanie intensywnych spacerów. Ładnie chodzi na smyczy dość dziarskim krokiem, zwraca uwagę na przewodnika i bardzo chętnie wchodzi w interakcje z człowiekiem.

Szukamy dla niego spokojnego domu, gdzie będzie mógł po prostu odpocząć. Jeśli chcesz być świadkiem jak ogromne psie serce powoli się otwiera i doświadczyć bezinteresownej miłości to zapraszamy do poznania Papa Leo. Może to właśnie Ty jesteś tym szczęściarzem?

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top