Pati

Pati Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  794 235 042

Cześć, jestem Pati, dorosła suczka w typie owczarka niemieckiego. Moja przeszłość jest dla mnie tajemnicą, wiem jedynie, że moje życie nie było piękne, było pełne zaniedbań. Możesz zauważyć, że wyglądam na trochę zaniedbaną, ale mam nadzieję, że moje serce wciąż może przemówić do Ciebie.

Jestem naprawdę cudowna i łatwo się we mnie zakochać. Mam pozytywne nastawienie do ludzi, chociaż nie jestem zbyt ufna, szczególnie po przyjeździe do schroniska. Ale wystarczy odrobina uwagi, a ja zaczynam szukać kontaktu. Moje zęby są już dość starte, a moje ciało wyczerpane po długim czasie zaniedbań. Niemniej jednak, gdy tylko jestem w trybie pracy, staję się bardzo aktywna i gotowa na działanie.

Nie ciągnę na smyczy i trzymam się blisko człowieka. Jestem krótkowłosą suczką o czarno-podpalanym umaszczeniu. Mam świetne intelekt, i wiem, że jeszcze sporo życia przede mną, szczególnie gdy znajdę dom. Obecnie odpoczywam w kojcu, ale wydaje się, że nigdy nie miałam okazji na prawdziwy odpoczynek.

Nie mam problemów z innymi psami i jestem raczej obojętna na ich obecność. Szukam domu, gdzie właściciele będą świadomi mojej rasy i charakterystyki.

Jeśli Pati miałaby być kolejnym psem w domu potrzebny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Istnieje możliwość sprawdzenia reakcji Pati na koty.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top