Paula Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Paulina 690 143 393

Cześć! Jestem Paula i ciężko sobie radzę w schronisku. Mimo, że nie przeszkadzają mi inne pieski źle się czuję w zamknięciu. Uwielbiam kiedy ciocię mnie stąd wyciągają, chociaż na początku jest to zawsze trudne bo nie przepadam za szelkami ale szybko się uczę i już wiem, że to nic strasznego. Lubię troszkę utrudnić im to zadanie bo wtedy dostaję dużo smaczków.
Potrzebuję chwili aby zaufać nowo poznanemu człowieku ale z chęcią się otwieram. Gdy już człowiek sobie zasłuży to mogę nawet nastawić brzuszek do góry i pozwolić się głaskać wszędzie. To całkiem przyjemne, chciałabym znaleźć kogoś kto miziałby mnie codziennie.
Grzecznie spaceruję i zwracam dużą uwagę na przewodnika. Lubię też węszyć w trawce. Na razie jestem zawsze ostrożna przez to, że gwałtowne ruchy i głośne dźwięki bardzo mnie straszą. Potrzebuję kogoś kto mi pokażę, że świat nie jest taki zły i są też dobre osoby.
W przypadku gdybym miała zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy. Nie widziałam jeszcze kotków w schronisku więc moja reakcja może zostać sprawdzona jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Scroll to Top