Pedro

Pedro Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary

Opiekun kota  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć, jestem Pedro. Szacuje się, że urodziłem się około 2021 roku, ale moje ząbki nie są w najlepszym stanie, dlatego dokładnie nie wiadomo, ile mam lat. Mój start w życie nie był łatwy. Doświadczyłem wielu okrucieństw ze strony ludzi. Trafiłem do schroniska w tragicznym stanie, z okropną raną na pyszczku – okazało się, że zostałem postrzelony przez człowieka, całe szczęście trafiłem tutaj, a wolontariusze mogli mi pomóc, zabrali mnie do weterynarza, aby usunąć śrut z mojego policzka. Okropny ból…

Mimo tych strasznych doświadczeń, wciąż ufam ludziom bezgranicznie. Kocham towarzystwo ludzi i chętnie się do nich przytulam. Ciągle mruczę z radości, kiedy ktoś mnie głaszcze, i lubię ocierać się o nogi wolontariuszy, dając do zrozumienia, że czuję się bezpiecznie i kocham ich obecność.

Jestem wspaniałym i przyjaznym kociakiem, który cieszy się każdą chwilą życia. Mimo wszystkich doświadczeń, przez które przeszedłem, jestem pełen radości i gotowości, aby cieszyć się z każdej drobnej przyjemności. Kocham zabawę, delikatne głaskanie i wszystkie wygibasy. A… no i kocham smaczki! Jestem prawdziwym koneserem kocich przysmaków.

Dziękuję wszystkim ludziom, którzy mnie pokochali i dali mi drugą szansę. Jestem wdzięczny za towarzystwo i miłość, którą otrzymuję każdego dnia. Mimo trudnych początków wciąż wierzę w dobro ludzkiego serca i jestem gotowy na odnalezienie sowich jedynych, ukochanych ludzi. Życie jest piękne, a ja cieszę się każdą jego chwilą!

Scroll to Top