Peru

Peru Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Peru to średniej wielkości, około 4-5 letni piesek (samiec). Ma uroczy pyszczek, a w nim dwa czarne węgielki, które wpatrują się w człowieka z czułością. Jego charakterystyczną cechą jest również piękna, szorstkowłosa sierść.

Peru przy pierwszym poznaniu bywa nieśmiały, ale jest też bardzo łasy na smaczki i można go do siebie przekonać. Jego ulubionym zajęciem są spacery, cieszy się z każdej chwili spędzonej poza kojcem, lubi eksplorować teren, biegać, węszyć i jest nieustraszony. Na smyczy ładnie spaceruje, zwraca uwagę na przewodnika i czasem przychodzi na przytulaski. Jest wspaniałym psem, który czeka na kochający i ciepły dom – taki już na zawsze.

Dobrze dogaduje się z innym pieskami, jeśli jednak miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top