Pestka

Pestka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Jestem Pestka, urocza suczka w wieku 3-4 lat, która szuka kochającego domu. Jestem malutka suczką. Pamiętam, że przyjechałam do schroniska późną wiosną 2023 roku. Wszyscy psi koledzy z kojca, którzy trafili razem ze mną do schroniska już znaleźli swoje domy, ale ja wciąż czekam.
Muszę przyznać, że nie jestem jeszcze pewna ludzi i czasami mam skłonność do ucieczki podczas spacerów. Nie umiem chodzić na smyczy, więc potrzebuję cierpliwych opiekunów, którzy będą mnie wspierać i pokazać mi, że świat może być przyjazny. Dlatego szukam domu bez małych dzieci, bo potrzebuję spokojnego otoczenia. Może być także mieszkanie w spokojnej okolicy.
Przez długi czas bałam się podejść do ludzi, ale teraz stopniowo uczę się, że nie mają złych zamiarów. Szukam więc opiekunów z doświadczeniem w pracy z psami lękowymi lub takich, którzy mają już psiaka, który pomoże mi odnaleźć pewność siebie.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją mnie, Pestki, proszę, skontaktujcie się z moim opiekunem adopcyjnym. Opowie wam więcej o mnie i pomoże ustalić, czy pasujemy do siebie. Już nie mogę się doczekać, aby poznać moją nową rodzinę!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top