Pia

Pia Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Nazywam się Pia i jestem młodą, kochaną sunią, która szuka swojego nowego domu i kochającej rodziny. Mam około 2-3 lat i pełno energii, którą chciałabym dzielić z moimi nowymi ludźmi. Jestem średniego wzrostu (wolontariuszka na zdjęciach jest niska osobą).

Spacerowanie to moje ulubione zajęcie – kocham wędrować i odkrywać świat wokół siebie. Jestem pełna entuzjazmu i energii, ale również bardzo kocham ludzi i nie mogę się doczekać, aby spędzać z nimi czas. Jestem przyjacielska i otwarta na nowe znajomości, więc jeśli szukasz towarzysza do wspólnych aktywności, to ja jestem właśnie tą odpowiednią osobą dla Ciebie!
Po aktywnym dniu pełnym zabaw i spacerów, marzę o słodziutkim odpoczynku w domu ze swoimi ludźmi. Kocham być wśród nich, cieszyć się ich towarzystwem i wspólnie delektować się spokojnymi chwilami.
Jeśli szukasz wesołego i kochającego towarzysza, który będzie gotowy na wszelkie przygody życia, a potem przytuli się do Ciebie, by razem odpocząć, to ja jestem właśnie tą, której potrzebujesz.
Czekam na Ciebie, abyśmy mogli razem tworzyć niesamowite wspomnienia i dzielić się miłością!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top