Piksel

Piksel Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Piksel to niewielki, 6kg psiak, który w schronisku siedzi już zdecydowanie za długo.
Wiekowo oceniamy go na 5-7 lat. Nie wiemy co spotkało go we wcześniejszym życiu, jednak prawdopodobnie nie zaznał niczego dobrego ze strony człowieka. Trudno zdobyć jego zaufanie, boi się dotyku i bliskości człowieka, jednak przy odpowiednim podejściu stopniowo otwiera się na budowanie relacji.
Cały czas uczy się, że przy człowieku może być bezpieczny, coraz lepiej radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Poza schroniskiem zdecydowanie łatwiej mu otwierać się na kontakt z człowiekiem, więc wierzymy że w spokojnym domu, pełnym miłości i cierpliwości uda mu się zbudować pozytywną relacje z opiekunami.
Piksel w pełni zasługuje na poznanie człowieka z tej lepszej strony, na doświadczenie opieki i bezpiecznej relacji. W kontaktach z psami wydaje się być dość neutralny i niekonfliktowy, aczkolwiek w warunkach schroniskowych ocena może być niemiarodajna.

Dla Piksela szukamy domu z ogrodem, w spokojnej okolicy, rodziny prowadzącej spokojny tryb życia, gdzie Piksel będzie miał zapewnioną potrzebną sobie przestrzeń. Opiekuna, który będzie cierpliwy i gotowy na poświęcenie Pikselowi czasu i uwagi, której potrzebuje po latach trudnych doświadczeń.
Piksel przyjmuje leki na niedoczynność tarczycy.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top