Pinky

Pinky Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Jestem Pinky.
Mały chłopak oceniany na 3-4 lata. Jestem bardzo towarzyski, lubię, kiedy mój opiekun zwraca na mnie uwagę, bo uwielbiam się przytulać. Bardzo ładnie spaceruję na smyczce, zwracam uwagę na mojego przewodnika, jestem zazdrosny, gdy widzę inne psy – wolałbym być jedynakiem.
Za jedzonko sporo mogę – motywuje mnie do działania – a przez żołądek do serca, wiadomo!:) Na spacerku lubię sobie powęszyć i sprawdzić co słychać w świecie – zebrałem już wszystkie schroniskowe wieści, więcej nie potrzebuję, chętnie pozwiedzam inny teren.
Kocham się przytulać! Marzę o tym, żeby mieć swojego człowieka i kanapę na wyłączność, schroniskowy zgiełk trochę mnie przytłacza. Czy chcielibyście mnie adoptować?

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top