Piorun

Piorun Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć! Jestem Piorun, mały terrier z mnóstwem energii i charakterem. Mam około 3 lat i jestem typowym przedstawicielem mojej rasy – pełnym życia, zawsze w ruchu i gotowym na przygody!
Mam prawdziwe ADHD: skakanie, buziaki, bieganie i jeszcze więcej skakania – wszędzie mnie pełno! Na spacerze bardzo ładnie chodzę na smyczy, choć mam swoje zdanie co do kierunku, w którym chcę iść, zwłaszcza jeśli poczuję ciekawy zapach. Jestem prawdziwym terrierem, ale potrafię ładnie słuchać.
Nie lubię za długo stać w miejscu, bo szybko się nudzę. Jestem żywym srebrem, zawsze gotowy do zabawy i przytulania. Jeśli szukasz psa, który wniesie do Twojego życia mnóstwo radości i energii, to ja jestem idealnym wyborem!
Jeśli chcesz dać mi szansę na pełne przygód życie w kochającym domu, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć swoją nową rodzinę i zacząć wspólne, radosne życie!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top