Płomyk

Płomyk Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Szukamy cudownego domu dla uroczego małego pieska o imieniu Płomyk!

Płomyk to niesamowicie słodki, mały chłopczyk (6-7 kg) w wieku około 3-4 lat. Jest nie tylko uroczym kundelkiem, ale również niezwykle ułożonym. Jego przyjazne i radosne usposobienie jest gwarancją, że rozpromieni każdy dom do którego trafi. Płomyk ma wielkie serce pełne miłości i gotowość do bycia najlepszym przyjacielem dla swojej nowej rodziny.

Jego ulubionym zajęciem są wspólne zabawy z człowiekiem, jest również wielkim entuzjastą spacerków. Lubi eksplorować teren, biegać, węszyć, jest bardzo odważny i otwarty na nowe doświadczenia. Na smyczy ładnie spaceruje i zwraca uwagę na swojego przewodnika.

Ten mały psiak to prawdziwy przytulasek! Uwielbia być blisko ludzi i spędzać z nimi czas. Jego radość i entuzjazm sprawiają, że każdy dzień stanie się jeszcze piękniejszy. Ten piesek zasługuje na miłe otoczenie, w którym będzie mógl cieszyć się szczęśliwym i beztroskim życiem. W zamian Płomyk rozpromieni każde smutne serducho, a do rodziny wprowadzi ciepło domowego ogniska.

Dobrze dogaduje się z innym pieskami, jeśli jednak miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top