Pola Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Anna 782 332 341

Pola to młodziutka suczka – oceniana na ok 8 miesięcy – w typie wyżła niemieckiego szorstkowłosego. Aktualnie waży ok 12-15kg i prawdopodobnie jeszcze trochę urośnie.

Pola jest energicznym młodzikiem, szuka aktywnej rodziny, która będzie wiedziała jak spożytkować jej energię oraz spełnić jej psie potrzeby. To psiak, który z chęcią wybierze się na długi, interesujący spacer, nauczy nowych sztuczek oraz pobawi w zabawy węchowe. Uwielbia eksplorować, poznaje świat nosem – obwąchując wszystkie napotkane przedmioty. Jest bardzo ciekawa i pozytywnie nastawiona do świata i ludzi.
Dopiero gdy wszystkie jej psie potrzeby zostaną zaspokojone z przyjemnością odpocznie, a właściwie na nowo naładuje bateryjki:) Pola szuka wiec rodziny, która będzie w stanie dotrzymać jej kroku – wtedy na pewno zyska sobie jej ogromną miłość oraz oddanie. Szukamy domu bez małych dzieci.

Jej reakcja na koty może zostać sprawdzona ponownie – jednak przy pierwszym spotkaniu była nimi dosyć mocno zainteresowana, jeszcze niepewna swoim zamiarów. W przypadku gdyby miała zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy z psem rezydentem.

Scroll to Top