Prince

Prince Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  794 235 042

Cześć! Nazywają mnie Prince, co oznacza Księcia. Na zdjęciach widać jaki jestem przystojny i dostojny!

Jestem mini psiątkiem i mam około 3-4 lata. Moje ciocie ze schroniska mówią, że jestem niezwykle inteligentny i bardzo szybko się uczę. Komenda “podaj łapkę” to dla mnie łatwizna. Szukam fajnego człowieka, który nauczy mnie o wiele więcej.

Przy pierwszym poznaniu mogę się wydawać trochę nieufny, wrażliwy, nieśmiały i wystraszony. Życie w schronisku nie jest łatwe…jeśli jednak okażesz mi troszkę miłości i cierpliwości to na pewno się na Ciebie otworzę. Tak naprawdę bardzo mnie ciągnie do człowieka, tylko nie wiem czego mogę się po nim spodziewać. Spacerki są jeszcze dla mnie wyzwaniem, ale radzę sobie już coraz lepiej. Jak prawdziwy Książę lubię być noszony na rączkach. Czy to może właśnie Ty pomożesz mi odczarować mój świat?

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

 

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top