Puchatek

Puchatek Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć! Jestem Puchatek i szukam swojego wymarzonego domu! Jestem jeszcze młodziutki, ale mam serce pełne miłości do podzielenia się z nową rodziną.

Wygląda na to, że mam już stałe zęby, ale mimo to, kiedy spojrzysz na moje futerko, mogę wyglądać jak mały szczeniak. Czasami trudno powiedzieć, czy jeszcze trochę urosnę czy pozostanę taki sam, ale mam maksymalnie rok, więc będziemy mogli wspólnie odkrywać świat!

Dla mnie smycz to nowość, więc czasami mam trudności z usiedzeniem na miejscu do zdjęć, ale to tylko dlatego, że jestem pełen energii i ciekawości. Jestem słodziakiem i kochanym młodziakiem, zawsze gotowym do zabawy i przytulania.
Wolontariusze mówią, że jestem głuptaskiem, który jeszcze wiele musi się nauczyć, ale to oznacza, że będziemy mieli mnóstwo zabawy razem! Jestem bardzo pozytywny i każdego dnia przynoszę uśmiech na twarze wszystkich wokół mnie.
Jeśli jesteś zainteresowany moją adopcją i chcesz dać mi dom pełen miłości, proszę, skontaktuj się z moim opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby znaleźć swoją nową rodzinę i zacząć razem nową przygodę!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top