Pumba

Pumba Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Cześć! Jestem Pumba, około dwuletni psiak, który marzy o ciepłym domu i spokojnej przystani, gdzie mogę odpocząć od hałasu schroniska. Jestem mniejszo-średnik psiakiem.
Spacerowanie to dla mnie wspaniały czas, choć pamiętam, że na razie spaceruję dość wolno, delektując się chwilą. Nie byłem wystraszony, po prostu lubiłem podziwiać świat wokół siebie i cieszyć się każdą chwilą na świeżym powietrzu.
Uwielbiam, gdy mnie głaszczą, ale nie jestem przesadnym atencjuszem. W schroniskowym zgiełku czasem czuję się przytłoczony, ale na spacerach potrafię się wyciszyć i delektować ciszą natury.
Jeśli szukasz takiego psiego towarzysza, który będzie zawsze gotowy na relaksujące spacery i przytulne chwile w domu, to ja jestem właśnie tym, czego potrzebujesz!
Jeśli chcesz dać mi szansę na nowe życie w ciepłym i spokojnym domu, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby poznać moją nową rodzinę i zacząć wspólną przygodę!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top