Timi

Timi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć! Jestem Timi, uroczy seniorek, który marzy o spokojnym i wyrozumiałym domu, gdzie będę mógł spędzić swoje złote lata. Potrzebuję trochę czasu, aby zaufać nowym ludziom, ale gdy już to zrobię, jestem bardzo obsługiwalny i przeuroczy. Pozwalam na dotyk i cieszę się z ludzkiej obecności. Jestem średnim wielkościowo psiakiem.

Aktualnie uczę się chodzić na smyczy. w towarzystwie innych psów radzę sobie bardzo dobrze. Mimo mojego wieku, jestem nadal bardzo energiczny i cieszę się każdym dniem.
Szukamy domu bez kotów i małych zwierzątek domowych. Jestem starszym psiakiem, ale wciąż pełen życia i radości. Regularnie jestem pod kontrolą weterynaryjną, aby zadbać o moje zdrowie.
Dom bez małych dzieci byłby dla mnie najlepszy, ale starsze dzieci byłyby w porządku. Mam kręcone futerko, które sprawia, że wyglądam jak baranek, co tylko dodaje uroku!
Jeśli czujesz, że możesz być tą wyjątkową rodziną, która da mi spokojny i kochający dom na moje lata emerytury, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby poznać moją nową rodzinę i spędzić z nią resztę życia!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top