Rambo

Rambo Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Rambo to pies w typie rasy Ca De Bou który przyjechał do naszego schroniska we wrześniu 2023. Wiek szacujemy na około 1 rok. Został znaleziony błąkający się na ulicy.


Rambo to rozrabiaka, w pozytywnym znaczeniu tego słowa, wszędzie go pełno, obecnie bardzo ciągnie na smyczy jak chce gdzieś szybko się dostać. Skręca w każda stronę bo chce poznać wszystko dookoła jak najszybciej się da.
Psy w typie tej rasy to bardzo silne psy, mają sporo potrzeb które trzeba im zaspokoić inaczej mogą się pojawiać problemy. Ca De Bou to psy bardzo odważne i zrównoważone, potrzebują aktywnego trybu życia jak i czasu na wyciszenie.
Rambo na widok innych psów, aut, ludzi wykazywał zainteresowanie i chęć podejścia, zapoznania się, jednak bez szczekania bądź wyrywania się na smyczy, to
samo w stosunku do innych napotkanych bodźców.
Ca De Bou silnie przywiązują się do właściciela, uwielbiają długie spacery, zabawy z
szarpakiem oraz psie wygłupy. Jednak często nie zdają sobie sprawę ze swojej siły podczas zabaw wiec rodzina z mniejszymi dziećmi musi bacznie czuwać kiedy psiak wchodzi na wyższe emocje.
Rambo to mega przytulas, kocha być ściskany i drapany, jest pozytywnie nastawiony do życia i da wiele szczęścia swoim opiekunom. Może zamieszkać ze spokojną suczką, jednak nie toleruje kotów.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top