Ramen

Ramen Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć! Jestem Ramen, młody psiak, urodzony około 2021 roku. Uwielbiam odkrywać świat wokół siebie na spacerach. Każda trawa, każdy kamień, każdy zapach to dla mnie fascynująca przygoda. Jestem bardzo ciekawski, dlatego też nie mogę się oprzeć szukaniu nowych zapachów, które otaczają mnie na zewnątrz.
Spacerując, nie tylko węszę, ale również lubię być blisko ludzi. Uwielbiam, kiedy mnie głaszczą i okazują mi swoją miłość. Jestem przyjacielski i otwarty na nowe znajomości, zarówno z ludźmi, jak i z innymi psiakami. Nie ma dla mnie przeszkód w nawiązywaniu przyjaźni!
Jestem w typie rasy Jack Russel Terrier, mam mnóstwo energii do wykorzystania. To temperamentne psy o silnej woli, które nie dają się łatwo zdominować i mogą niechętnie podporządkowywać się woli człowieka. Mogą być zadziorne i hałaśliwe. Psy w typie tej rasy są pełne energii, dlatego potrzebują solidnej dawki ruchu każdego dnia. Jestem aktywny i gotowy na wszelkie wyzwania, jakie niesie życie na świeżym powietrzu.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top