Rino

Rino Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Monika  886 590 061

Cześć, jestem Rino, około 4/5-letnim samcem, który szuka swojego domu i przyjaciół. Chciałbym opowiedzieć Ci trochę o sobie, bo może właśnie między nami zaiskrzy!

Kiedy trafiłem do schroniska, byłem wystraszony, więc na początku troszkę się wycofywałem. Ale nie trwało to długo, szybko zacząłem otwierać się na nowe doświadczenia. Gdy wyszedłem na trawę, poczułem się pewniej, zwłaszcza gdy znalazłem się na rękach ludzi. Wtedy zacząłem szukać bliskości, chcąc się głaskać i przytulać.

Mam bardzo miękkie serce i bardzo szybko się przywiązuję do ludzi, którym ufam. Na widok innych psów jestem ciekawski, ale raczej w pozytywny sposób. Wróciłem do swojego kojca już na własnych łapach, co pokazuje, że z każdą chwilą nabieram pewności siebie i otwieram się na świat.

Jeśli szukasz wiernego towarzysza, który będzie gotowy otworzyć przed Tobą swoje serce, to właśnie ja, Rino, jestem tego wart. Bądź dla mnie oparciem, a ja obiecam, że będę Twoim najlepszym przyjacielem na zawsze.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top