Roger

Roger Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Witaj!
Majestatyczny, piękny psiak widoczny na zdjęciach to właśnie ja – Roger.
Jestem pieskiem średniej wielkości, muskularnej budowy. Wyróżnia mnie prześliczne pręgowane umaszczenie. Jestem młodziutki i przyznam Wam szczerze – młodość w schronisku jest do bani.

Jestem wulkanem pozytywnej energii, chętnie siłuję się szarpaczkami, biegam, wędruję – niestraszne mi łąki i lasy, z chęcią poznaję nowe miejsca. Wręcz chłonę otoczenie, dlatego świat poza schroniskiem ciągle mnie zachwyca, a pobyt w kojcu – potwornie dołuje. Potrafię chodzić na smyczy, szybko nawiązuję kontakt z przewodnikiem, staram się podążać za jego poleceniami (pomocne są tu przysmaki :). Uczę się chętnie i szybko, jestem pogodnym I łagodnym psiakiem.
Staram się ignorować inne psy, gdybym miał być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje z psem rezydentem. W razie potrzeby możliwe jest sprawdzenie mojej reakcji na koty.

Szukam dobrych, kochających i odpowiedzialnych opiekunów. Szukam aktywnej rodziny.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top