Ron

Ron Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Jestem Ron, piesek nazwany na cześć sławnego Ron Weasley`a z serii “Harry Potter”. Jednak moje imię nie jest jedyną rzeczą, którą mam wspólną z tym bohaterem – również ja mam coś magicznego w moim spojrzeniu, mam piękną rudą, mięciutką sierść.

Urodziłem się około 2023 roku, więc jestem jeszcze dzieckiem. Na początku mogę wydawać się nieśmiały, ale kiedy poznam ludzi, moja energia wybucha niczym magiczny czar. Jestem małym atencjuszem, uwielbiającym być w centrum uwagi i cieszyć się bliskością człowieka.

Chodzenie na smyczy to dla mnie bułka z masłem – potrafię to robić z gracją i wdziękiem. Ale czasem, gdy zaczyna mi się nudzić, staję się bardzo skoczny, jakbym miał nadmiar energii, który muszę wyładować. Dlatego też potrzebuję aktywnej rodzinki, która będzie w stanie zaspokoić moje potrzeby ruchowe.

Myślimy, że świetnie sprawdziłbym się w sporcie, takim jak agility. Moja zwinność i entuzjazm sprawią, że będę świetnym uczestnikiem takich zajęć. Dodatkowo, dogaduję się z innymi psami, więc z pewnością nie będę się nudził podczas wspólnych zabaw na psim placu zabaw. Jeśli szukasz psa pełnego magii i energii, to właśnie ja, Ron, jestem tym, którego szukasz!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top