Roxi

Roxi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Wiktoria  519 743 458

Cześć, jestem Roxi! Urodziłam się około sierpnia 2023 roku. Moje życie zaczęło się trochę niefortunnie – zostałam wyrzucona z samochodu przez moich poprzednich właścicieli jak zbędny przedmiot. Ale mimo tego doświadczenia nie straciłam wiary w ludzi, wiem, że nie wszyscy są tacy sami i jeszcze znajdę swoje miejsce na ziemi, przy kochanych ludziach. Lubię się przytulać i wylegiwać na kolanach wolontariuszy.
Lubię też towarzystwo innych psiaków, a nawet kotów! Dogaduję się z nimi świetnie.
Jestem jeszcze młoda i wszystkiego muszę się nauczyć, ale mam ogromną energię do poznawania świata. Jestem jeszcze dzieckiem, dlatego nie potrafię jeszcze zachowywać czystości. Podczas Twojej nieobecności, mogę próbować bawić się Twoimi butami… nie gniewaj się wtedy na mnie, szczeniaki potrzevują dyscypliny.
Moje terrierowe geny dodają mi pewności siebie i zapału do zabawy. Terriery są bardzo sprytnymi psiakami. Są dynamiczne, żywiołowe i z charakterem. Cała ja! Jestem równie towarzyska, ale potrafię odszczekać się innemu psu, gdy ten na mnie naskakuje.
Szukam teraz domu, w którym mogę się rozwijać i odkrywać życie. Potrzebuję sporo uwagi i aktywności, ale obiecuję, że będę wierną i uroczą towarzyszką dla mojej nowej rodziny.
 

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym
oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze
wysyłają na maila.

Scroll to Top