Rumcajs

Rumcajs Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Dziś pragniemy Wam przedstawić wyjątkowego psa o imieniu Rumcajs. To starszy Psi Pan, który większość swojego życia spędził w innym przygnębiającym schronisku. Rumcajs, choć jest już doświadczony, ma w sobie jeszcze wiele miłości do rozdania, a my jesteśmy tu, aby pomóc mu znaleźć swoje miejsce pod słońcem.

Rumcajs, choć doświadczony życiem, nie nauczył się jeszcze tańczyć na smyczy. Spacerki to dla niego jeszcze nieodkryty świat, ale chciałby bardzo poznać ten tajemniczy taniec z człowiekiem. Jego kroki stają się coraz pewniejsze, a spojrzenie pełne nadziei. On pragnie tylko jednego – swojej własnej rodziny, która pomoże mu ujarzmić lęki i nauczy, że życie to nie tylko betonowe ściany schroniska.

Cechy Rumcajsa:

Mądry, doświadczony Psi Pan
Delikatny i pełen miłości
Potrzebuje czasu na zaufanie, ale jest gotów na nowy start
Chociaż nie nauczył się jeszcze tańczyć na smyczy, stara się coraz bardziej
Spragniony ciepła i spokoju

Czas, jaki Rumcajs spędził w schronisku, zasługuje na zakończenie. Jego serce jest gotowe na nową miłość, na nowy rozdział. Jeśli czujesz, że możesz dać mu ciepło swojego domu i swojego serca, nie wahaj się – Rumcajs czeka na Ciebie.

Piesek szuka wyrozumiałego domu stałego lub tymczasowego, bez małych dzieci, który będzie pracował nad jego lękami. Jest to powolny i długotrwały proces dlatego szukamy najlepiej domu z ogrodem, w którym nauka chodzenia na smyczy zostanie wprowadzona etapami. Jest wykastrowany.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top