Ryan

Ryan Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Cześć! Jestem Ryan, kudłaty kumpel pełen energii i radości życia! Urodziłem się około 2020 roku i od tego czasu moje serce bije dla parówek i ludzi. Jestem mega przytulaśny, chociaż z początku mogę być trochę nieśmiały, jednak wystarczy chwila głaskania i kilka smaczków, a będziesz mógł zapomnieć o przestrzeni osobistej! A jeśli mówimy o smakołykach, to za nie zrobię wszystko. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż smaczna nagroda za moje psie wysiłki!
Choć uwielbiam zabawę i aktywność, cenię sobie też chwile spokoju. Potrafię znaleźć balans między szaleństwem a odpoczynkiem. Odnajdę się w średnio aktywnej rodzinie, gdzie będę mógł cieszyć się zarówno zabawą, jak i relaksem.
Lubię głaskanko i spacerowanie, zwłaszcza gdy odbywa się to w towarzystwie moich ludzkich przyjaciół. Jestem otwarty na spotkania z innymi psami, więc nie ma problemu z dogadaniem się na spacerze.
Jeśli szukasz wiernego towarzysza do wspólnych przygód i wieczornych przytulasków, to właśnie ja jestem odpowiednim wyborem!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top