Orion

Orion Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Karolina  794 235 042

Cześć! Nazywam się Orion i szukam domu. Jestem takim mniejszym wyżełkiem, z wyglądu i z charakteru.

Byłem u okulisty, i powiedział mi że choruję na PRA – progresywny zanik siatkówki – mało rozumiem co to znaczy, ale moi opiekunowie tłumaczą mi że w jednym oku straciłem wzrok, a w drugim za jakiś czas też niestety stracę. Ale nie martw się! Radzę sobie wspaniale, umiem wskakiwać na łóżko, chodzić po schodach, czy świetnie chodzę na smyczy; Ba! Bardzo lubię biegać po łące, także moja niepełnosprawność mi w niczym nie przeszkadza.

Mało pamiętam ze swojej przeszłości, ale wydaje mi się, że już kiedyś mieszkałem w domu, pięknie zachowuję czystość – załatwiam się tylko na dworze i chętnie śpię w łóżku.

Niestety, z nieznanego mi powodu trafiłem do schroniska. Było tam strasznie zimno i głośno, baaaaardzo się bałem.
Całe szczęście trafiłem do domu tymczasowego! Żyję tutaj z innymi psami oraz kotami, i się całkiem dobrze z nimi dogaduję, więc to nie byłby problem gdybym w przyszłości miał z kimś zamieszkać; z ewentualnym psem rezydentem chciałbym się tylko poznać na spacerze równoległym, byłoby mi dużo łatwiej się dogadać.

Czy mógłbym zamieszkać u Ciebie? Przyjemnie mi w obecnym domu, ale chciałbym mieć taki prawdziwy, własny…

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top