Shila

Shila Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Kamila  885 800 821

Cześć, jestem Shila! Wyglądam jak prawdziwy owczarek niemiecki,a moje serce jest pełne gotowości na nową rodzinę i dom, w którym będę mogła rozkwitnąć!
Jestem całkowicie obsługiwalna i gotowa na miłość oraz przygodę życia w nowym domu. Cały czas czekam przy wyjściu z kojca, niecierpliwie oczekując na nowych przyjaciół, którzy zaprowadzą mnie do domu na zawsze. Mam tendencję do obszczekiwania innych psów, gdy mijamy je podczas spacerów, ale to tylko dlatego, że chcę zwrócić na siebie uwagę.
Jestem piękna jak owczarek niemiecki, ale spokojniejsza niż większość dużych psów. Nie ciągnę na smyczy i jestem opanowana, co sprawia, że jestem wspaniałym towarzyszem spacerów.
Szacuję, że mam około 4-5 lat, co oznacza, że mam już trochę życiowej mądrości i chęć spędzenia reszty mojego życia w kochającym domu.
Szukam opiekunów, którzy dadzą mi stabilność, miłość i sporo uwagi. Jeśli jesteś gotowy na przyjęcie w swoje życie pięknej, spokojnej i oddanej suczki, zadzwoń do schroniska i umów się na spotkanie ze mną.
Z niecierpliwością czekam na możliwość stania się częścią Twojego życia!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Shila

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top