Silky

Silky Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Cześć! Jestem Silky, mam takie piękne imię ponieważ moje ciocie uważają, że w dotyku jestem gładki jak jedwab i uwielbiają głaskać moje drobne ciałko. Mam około 3-5 lat i jestem niewielkim samcem, który idealnie nadaje się na mięciutką kanapę z kochającym człowiekiem… tylko hmm… ciągle ich wypatruję i nic. Skoro czytasz to ogłoszenie to może właśnie Ty i ja jesteśmy sobie przeznaczeni?

Jestem bardzo wrażliwy i nieśmiały, potrzebuje trochę czasu i łagodnego traktowania, aby poczuć się bezpiecznie. W pierwszym kontakcie jestem troszkę nieufny, ale jak już zaczniesz mnie miziać i dasz smaczka to jestem cały Twój. Prawdziwy ze mnie przytulak. Spacerki są jeszcze dla mnie dużym wyzwaniem, ale radzę sobie coraz lepiej. Dogaduję się z innymi pieskami, moi kumple z kojca dodają mi otuchy w schroniskowej rzeczywistości.

Dla tego wyjątkowego pieska szukamy odpowiedzialnej rodziny, mieszkającej w spokojnej okolicy.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top