Simba

Simba Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Cześć! Jestem Simba, młody psiak szukający nowego domu i przyjaznej rodziny. Mam około 1-2 lat i ostatnio trafiłem do schroniska, gdzie jeszcze się przystosowuję do nowej sytuacji. Jestem małym, młodziutkim psiakiem.

Nie umiem jeszcze chodzić na smyczy, ale jestem gotowy się nauczyć! Na widok człowieka czasem mam odruch “uciekania”, ale tak naprawdę jednocześnie chciałbym się bawić i poznawać nowych przyjaciół. To chyba to miejsce mnie tak przytłacza… Jednakże, bez problemu dałem się wziąć na ręce i założyć szelki.
Spacery to dla mnie ważna część dnia, więc koniecznie muszę być w szelkach, aby czuć się bezpiecznie i pewnie. Jestem młodym psiakiem pełnym energii i chętnie podzielę się swoją radością z moim nowym opiekunem!
Jeśli czujesz, że możesz być tą przyjazną rodziną, która da mi szansę na lepsze życie, proszę, skontaktuj się z opiekunem adopcyjnym. Nie mogę się doczekać, aby poznać moją nową rodzinę i zacząć nowe przygody!
 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top