Simba

Simba Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Martyna  661 904 111

Simba trafił do schroniska kilka miesięcy temu.
Imię zawdzięcza swojej bujnej czuprynie dzięki, której wygląda jak lew ;P

Simba to około 6 letni piesek średniej wielkości. Psiak przebywa obecnie w domu tymczasowym ponieważ przeszedł zabieg usunięcia nadziąślaka kostniejącego z dolnego dziąsła – widać go na ostatnim zdjęciu. Nadziąślak nie jest niczym groźnym, nie jest to rak, ani nie może dawać przerzutów. Jego umiejscowienie było dla psiaka bardzo uciążliwe i przeszkadzało w jedzeniu. Teraz Simba je i pije bez problemu.

Po za tym jest bardzo towarzyskim pieskiem! Uwielbia brać udział we wszystkich domowych zajęciach, szczególnie bacznie przygląda się kiedy ktoś gotuje w kuchni 😉

Simba ładnie chodzi na smyczy, akceptuje inne pieski, uwielbia jeździć autem i sam chętnie do niego wskakuje. Zachowuje czystość w domu, potrafi zostać sam w mieszkaniu kilka godzin.

Simba jest łagodnym, kochanym psiakiem o maślanym spojrzeniu! To najbardziej poczciwe psisko jakie znamy. Nie potrzebuje wielu wygód, wystarczy mu ciepły kącik i odrobina miłości!
 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top