Sisi

Sisi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Julia  694 092 607

Cześć! Jestem Sisi, mała sunia, urocza i kochana księżniczka w wieku 6-7 lat, która szuka swojego królestwa i kochającej rodziny. Mam swoje drobne kaprysy – jak prawdziwa księżna uwielbiam być noszona. Chociaż to głównie w sytuacjach gdy się boję (schroniskowego zgiełku i szczekających kolegów). Jednak po wyciągnięciu parówek odkryłam w sobie nowe umiejętności: stojące uszy, marszobieg, a nawet prawie latanie! Przez żołądek do serca.

Jestem mała i słodka, choć przyznam, że troszkę za bardzo przytyłam, co może w przyszłości obciążać moje stawy. Na szczęście, jestem już po zabiegu sterylizacji, więc jestem gotowa na nowe życie w Twoim domu.

Jeśli szukasz kochanej, małej księżniczki, która wniesie do Twojego życia dużo radości i miłości, to ja jestem idealnym wyborem. Zadbajmy razem o moje zdrowie i spędzajmy wspólnie wspaniałe chwile!
 

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top