Słodziak

Słodziak Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Psiak którego widzicie na zdjęciach został nazwany przez nas Słodziak. Znamy go niedługo, a już wiemy, że jest najbardziej poczciwym stworzeniem pod słońcem. Tego jak do tej pory wyglądało jego życie możemy się tylko domyślać. Do schroniska trafił z mocno zaciśniętym pasem na szyi oraz z rozpadającym się guzem na biodrze. Na szczęście dzięki Stowarzyszeniu Lepsie Życie i hojnym darczyńcom odbyła się operacja usunięcia guza. Słodziak jest już po rekonwalescencji i bardzo dobrze się czuje, na pewno nieśmiało myśli o znalezieniu swojego domku.

Słodziaczek to duży piesek, który może mieć około 5-7 lat. Ma piękne ząbki, ale już troszkę siwiejącą mordkę więc ciężko jest określić jego wiek. Ale powiedzcie sami…kto wygląda na tyle ile naprawdę ma lat? Różnie to bywa, prawda? Jego imię zdecydowanie nie jest przypadkowe. To pies ideał – proszę się nie zastanawiać tylko brać!

Słodziak przy pierwszym kontakcie może być odrobinkę nieśmiały, ale jest też bardzo łasy na smaczki i można go do siebie szybko przekonać parówkami. Jego ulubionym zajęciem jest spędzanie czasu z człowiekiem, cieszy się z każdej chwili spędzonej poza kojcem, lubi uczyć się nowych rzeczy, jest delikatny, spokojny i przekupny. Jest wspaniałym psem, który czeka na kochający i ciepły dom- taki już na zawsze.

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top