Struś

Struś Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Anna  782 332 341

Mamy dla Was wyjątkową ofertę: Huraganowa Energia w kształcie psa o imieniu Struś! Wiesz dlaczego? Bo ten piękny czworonóg pędzi jak wiatr, a wiatr powiewa mu w futerku.
Struś to młody, energiczny piesek w wieku około roku, pełen entuzjazmu i gotowy na prawdziwą przygodę życia. Ma białe ząbki jak perełki, bo dba o nie z taką samą pasją, z jaką ściga swojego ogonka.

Struś to nie tylko psiak, to prawdziwy pędziwiatr w futerku! Jeśli myślisz, że masz energię na dość głuptaskowego, ale za to przecudownie kochanego towarzysza, to Struś jest dla Ciebie!

Cechy Strusia:

Wiecznie w ruchu, zawsze gotów do zabawy.
Młody duchem i ciałem (około roczek).
Białe ząbki, jakby prosto z reklamy pasty do zębów.
Głuptasek, który potrafi rozśmieszyć nawet najbardziej szorstkie serce.
Kochający, przytulaśny, gotów na miłość bez granic.

Co oferujemy w zamian?

Codzienną dawkę radości i uśmiechów.
Bezwzględną miłość i przyjaźń.
Szybki kurs sztuki rozumienia psiego humoru.
Pamiętaj, adoptując Strusia, dostajesz nie tylko psa, ale również nowego przyjaciela, który zawsze będzie gotów pędzić razem z Tobą przez życie.

Jeśli chcesz poznać Strusia bliżej, odwiedź nasze schronisko. On już nie może się doczekać, aby znaleźć swój wymarzony dom! Niech Struś nie będzie już sam, tylko znajdźmy mu dom pełen miłości i szczęścia!

Jeśli miałby to być kolejny pies w domu to konieczny jest spacer równoległy z psem rezydentem. Reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top