Sunset

Sunset Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Kamila  885 800 821

Sunset to piękny, długowłosy psiak oceniany na ok 5 lat.
Co czuje psiak, który trafił do schroniska po śmierci właściciela? Nie chcemy sobie nawet wyobrażać. Niestety Sunset to przeżył i pewnie gdyby mógł to by opowiedział… A że nie może, to pokazuje – jest smutny, bardzo delikatny i wrażliwy. Jednocześnie bardzo pragnie kontaktu człowiekiem i łatwo się w nim zakochać. Szuka wsparcia w człowieku. Niepokoi go przechodzenie obok ujadających w innych kojcach psów, ale te mijane na smyczy ignoruje.
Sunset jest w typie owczarka szkockiego – collie – które są bardzo inteligentnymi, ale także wrażliwymi psami. Szuka spokojnej rodziny, mieszkającej w spokojnej okolicy, bez malutkich dzieci – bywa, że boi się nagłych ruchów lub wysokich dźwięków. Potrzebuje spokojnego i cierpliwego domu, opiekunów, którym będzie mógł zaufać i którzy już nigdy więcej go nie opuszczą.
W razie gdyby miał zostać kolejnym psiakiem w domu jak zawsze konieczny będzie spacer zapoznawczy-równoległy. Jego reakcja na koty może zostać sprawdzona w razie potrzeby.

 
Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top