Sushi

Sushi Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Martyna  661 904 111

Cześć, jestem Sushi! Urodziłem się około roku 2021/2020 i jestem niewielkim, ale pełnym serdeczności psiakiem. Już na pierwszym spotkaniu z wolontariuszami wskakiwałem na kolanka i chciałem się przytulać. Kocham ludzi, jak widać na zdjęciach!

Chodzenie na smyczy to dla mnie jeszcze nieco nowa sprawa, ale z każdym dniem coraz lepiej sobie z nią radzę. Były momenty, że się cofałem i nie chciałem iść, ale z cierpliwością i wyrozumiałością, zaczynam coraz bardziej doceniać spacery na smyczy. Na pewno mój nowy opiekun będzie musiał ze mną to poćwiczyć.
Jestem bardzo przyjacielski, zarówno wobec ludzi, jak i innych psiaków – dla mnie każdy to potencjalny nowy przyjaciel! Jeśli szukasz lojalnego i kochającego towarzysza, który sprawi, że każdy dzień będzie pełen radości i miłości, to ja – Sushi, jestem tutaj, gotowy na nowe przygody z Tobą!

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.

Scroll to Top