Szaman

Szaman Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


Opiekun psa  –  Dominik  697 198 150

Witaj!
Mam na imię Szaman. Jestem majestatycznym, dużym psem. Mój wiek został oszacowany na ok. 5-6 lat – jestem dojrzałym Psim Panem.
Przyjechałem do schroniska wystraszony, wychudzony, ze startą sierścią na szyi.
Zanim trafiłem do schroniska, ktoś musiał mocno mnie skrzywdzić – bardzo bałem się podniesionej ręki. Z moich oczu biły jeden wielki smutek i rezygnacja…jakbym miał w nich wypisane całe wcześniejsze życie.

Ciocie i Wujkowie otoczyli mnie troskliwą opieką. Powolutku przybieram na wadze.
Okazałem się łagodnym i spokojnym pieskiem, który bardzo chce być blisko człowieka. Potrafię chodzić na smyczy, wychodzi mi to bardzo ładnie. Lubię spokojne spacery na łonie natury – najlepsze są te z ulubionymi Ciociami! Uwielbiam głaskanie i przytulaski zaufanych osób, a gdy kocham, to na zabój. Szukam rodziny, która nigdy nie skrzywdzi mnie i nie zawiedzie. Rodziny dobrej, kochającej i odpowiedzialnej. Może to właśnie Ty zaczarujesz moje życie?

Jestem neutralny wobec innych psów, gdybym miał być kolejnym psem w domu, konieczny byłby spacer równoległy, aby sprawdzić wzajemne reakcje z psem rezydentem. W razie potrzeby możliwe jest sprawdzenie mojej reakcji na koty.

Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top