SZELKI GUARD

Ciekawski Czwartek

Rynek artykułów dla zwierząt jest przeogromny i wciąż się rozwija. Nic dziwnego, że właściciele psów miewają zawrót głowy, kiedy przychodzi czas wyboru nowych szelek dla pupila.Dlatego przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pomoże wybrać odpowiednie wdzianko.

❗️Pamiętaj, niezależnie od tego, które szelki wybierzesz, koniecznie kieruj się wskazówkami producenta co do rozmiaru. Zmierz swojego pupila według polecenia i dobierz wielkość. Jeśli dokonujesz zakupu stacjonarnie, weź ze sobą psa, jeśli online – w razie wątpliwości skontaktuj się z producentem lub sprzedawcą.

Zwróć uwagę także na materiał, który powinien być wytrzymały i łatwy w czyszczeniu oraz szerokość taśm. Psy drobne lepiej będą czuły się w szerokich paskach, te bogate w futro i ciałko, niekoniecznie.

No to zaczynamy! 🔥 Na pierwszy ogień….

✨SZELKI TYPU GUARD

Konstrukcja: prosta, regulowane obie obręcze, zakłada się je sprawnie poprzez zapięcie dwóch pasków
Zapięcie: dwie klamry, smycz zapinana na grzbiecie
Dla kogo: psy każdej wielkości, spokojne i aktywne, ze względu na bezpieczną dla anatomii zwierzęcia konstrukcję, odpowiednie nawet dla szczeniąt
➡️Minusy: nie ma

✨SZELKI TYPU GUARD BEZUCISKOWE

Konstrukcja: prosta, masywna, regulowana jedna lub obie obręcze, zakłada się je sprawnie
Zapięcie: najczęściej jedna klamra, smycz przypięta na grzbiecie
Dla kogo: psy młode, szczenięta, psy o wrażliwej skórze, bez podszerstka. Ze względu na bezuciskowy, szeroki pas, nie obcierają i nie wpijają się w ciało.
➡️Minusy: w czasie wysokich temperatur, masywna konstrukcja może zwiększać ciepłotę psa.
Za tydzień zapraszamy na dalszą część
Scroll to Top