Szyszka

Szyszka Stowarzyszenie LePsieżycie schronisko miedary


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE PSA :

Anna  782 332 341

Szyszka to młoda sunia w typie psiaków myśliwskich, oceniana na ok 3 lata.
Jest bardzo towarzyska i pragnie kontaktu z człowiekiem. Czuje się niepewnie w
warunkach schroniskowych, jest bardzo szczuplutka, nie wiadomo jak długo się błąkała zanim trafiła do schroniska. Spaceruje z noskiem w trawie, z przyjemnością eksplorując otoczenie. Jest ciekawa otaczającego ją świata, odżywa po wyjściu z kojca.

Szukamy dla niej rodziny bez małych dzieci oraz rodziny z doświadczeniem z aktywnymi psami – takiej, która będzie świadoma, że to nie tylko śliczny psiak, ale też psiak, którego potrzeby muszą zostać spełnione bo znudzony sam znajdzie sobie
zajęcie. Psy w typie psów myśliwskich – wyżłów/posokowców mają sporo energii, uwielbiają zabawy węchowe oraz wszelkiego rodzaju szkolenia – typu nauka sztuczek, agility, itp. Mogą być cudownymi kompanami dla aktywnej rodziny.

Na mijane psy reaguje czasami neutralnie, czasami szczekając dlatego w przypadku gdyby miała zostać drugim psem w domu konieczny będzie spacer równoległy z psem rezydentem. Jej stosunek do kotów można określić jako neutralnym, przechodząc koło schroniskowej woliery powąchała wszystko z zaciekawieniem, ale odeszła gdy do bramy zbliżył się odważny kot.

 Na spacery zapoznawcze umawiamy się po uprzednim kontakcie telefonicznym oraz po wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej, którą nasi wolontariusze wysyłają na maila.
Scroll to Top